ARON - pohřební služba a správa pohřebišť

logo-firmy

Odešel člověk ... a my jsme zde pro Vás, abychom Vám nabídli komplexní služby při posledním rozloučení s Vaším blízkým. Samozřejmostí je zajištění civilních i církevních smutečních obřadů, včetně výkopů hrobů, pronájmu hrobových i urnových míst a schránek v kolumbáriích na spravovaných pohřebištích. Nepřetržitě zajišťujeme převozy zesnulých na tel. 737 238 106, 737 238 105, 596 815 131

WWW stránky: www.tsh.cz/

Kontakt: Telefon:+420 596 815 131
Telefon 2: +420 737 238 106
E-mail: aron@genio.cz

Adresa: Široká 3
73601 Havířov - městoPohřební služba, kraj: Moravskoslezský, město: Havířov

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference